Dzień Chłopca w VIa

W VI a mamy naprawdę świetne babeczki! To była ogromna przyjemność wziąć udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Dnia Chłopca.

30 września dziewczyny z VIa zaplanowały dla swoich kolegów moc atrakcji. Najpierw była kartkówka, ale nie byle jaka. Trzeba być mistrzem, by odpowiedzieć na pytania dotyczące życia osobistego koleżanek... Bo nie każdy wiedział, jaka jest ulubiona piosenka Tosi, ilu braci ma Marysia, a ile kotów Julka.  Po takim wstępie przyszedł czas na zadanie poważniejsze- piękne przyozdobienie babeczki. Trzeba przyznać, że chłopcy zadanie to potraktowali z całą powagą.  Ileż było starań, by krem się pięknie prezentował, by kolory pasowały, by posypka zdobiła... Po tej konkurencji chłopców zaskoczyły nagrody. Któż by się spodziewał skarpetek z jednorożcami? Zachwyciły chyba wszystkich. Tego samego dnia przydały  się na wf-ie! Szkoda, że mnie tam nie było, nie omieszkałabym pstryknąć zdjęcia... Jeszcze nieco słodyczy z klasyką w postaci lizaków- smoczków, serdeczne podziękowania dla dziewczynek i już dzwonił dzwonek na przerwę...

Dziewczyny, to była świetnie zorganizowana akcja!

Wychowawczyni VIa