SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

Andrzejkowe śniadanie - fit w klasie 6d

W tym roku zamiast wróżb andrzejkowych klasa 6d przygotowała śniadanie - fit, włączając się tym samym w program Szkoły Promującej Zdrowie. Tydzień wcześniej podzieliliśmy się na grupy:sekcję szaszłykową (Julia B., Oliwia P., Ola, Wiktoria i jej siostra Oliwia),

• sekcję szaszłykową (Julia B., Ola, Oliwia P., Wiktoria i jej siostra Oliwia)
  • sekcję kanapkową (Patryk, Bartek, Mateusz, Błażej, Arek),
  • sekcję sałatkową (Roksana, Julia J., Oliwia Z., Kinga, Klaudia, Magda),
  • sekcję koktajlową (Adrian, Dawid, Grzesiek, Marcel).

Uwinęliśmy się sprawnie z przygotowaniem przepysznych posiłków. Niestety niektórzy z klasy zawiedli i nie przyszli do szkoły nikomu nic nie mówiąc. Nieoceniona była tutaj pomoc pani Elżbiety Żagiel, która  pomogła chłopcom w przygotowaniu kanapek, a sekcji koktajlowej pożyczyła blender. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że takie śniadania chcieliby przygotowywać co tydzień. Wspólne przygotowanie posiłku i potem  wspólne śniadanie, to całkiem miła rzecz. Na snapchat'cie tego nie doświadczysz.