Mikołajkowy Turniej Judo

PODSUMOWANIE MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU MINI JUDO DZIECI W PRZYLESIU 14.12.2019

Zawody odbyły się w dniu 14.12. 2019 w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Przylesiu  . W turnieju wystąpiło 120 zawodników z 9 klubów oraz szkół z województwa opolskiego (MOS  Opole , PSP-3  Brzeg ,  7 Strzelce  Opolskie , PSP Tułowice , Przylesie oraz Gwardia, OK. KSW, AZS Opole. . Sędzią głównym zawodów oraz opiekunem uczniów naszej szkoły  był Janusz Pawlak . PSP-3 Brzeg reprezentowało 16 uczniów , wszyscy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe medale a najlepsi w swoich kategoriach wiekowo- wagowych puchary.

Organizatorem imprezy był klub sportowy ,, Viktoria” Przylesie , Okręgowy Związek Judo oraz władze lokalne i wojewódzkie.

Nasi medaliści :

Medale złote (2): Dominik Szafrański , Piotr Janiuk.

Medale srebrne(7): Krzysztof Koładyński, Klaudia Farganus , Liliana Kogut , Ignacy Kołodziejczyk, Wiktoria Przybylska , Szymon Bromboszcz, Nikola Gruszczyńska.

Medale brązowe(7): Martyna Nowińska , Aleksander Mazur , Justyna Szypulska , Natalia Szypulska, Kacper Sajkowski , Stanisław Mathiash , Wołodia Mathiash.