Mikołajkowy wyjazd do kina 5b

We wtorek, 10 grudnia wspólnie z klasą 7c wybraliśmy się do kina Go! do Oławy  na film pt. „Czarownica 2”. Na wyprawę wyruszyło 44 uczniów i 3 wychowawców. Wyjazd odbył  się w ramach Mikołajek.

Podczas seansu filmowego mogliśmy przenieść się w świat fantazji, zobaczyć zielone, bujne Knieje, które pełne były magicznych stworzeń, a także piękną księżniczkę Aurorę. Nie zabrakło również wątku miłosnego, ale więcej nie zdradzimy. „Czarownica 2” to z pewnością film, który trzeba obejrzeć, a odrobina magii jeszcze  nikomu nie zaszkodziła.

Po seansie filmowym dodatkową atrakcją był przejazd do restauracji McDonald, który przysporzył wszystkim uczniom wiele radości. Wycieczka była bardzo udana i przebiegła w miłej atmosferze.