II MIEJSCE W BRZEGU W MISTRZOSTWACH MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 7 grudnia na hali sportowej  w PSP 5 w Brzegu odbyły się   Mistrzostwa Miasta w Piłkę Ręcznej Dziewcząt .

Naszą szkołę  reprezentowały  uczennice klas VII- VIII  w składzie:

1. Karolina Mielnik klasa  7b
  2. Anna Letkiewicz klasa 7c
  3. Natalia Rencz klasa 8a
  4. Martyna Dykus klasa 8b
  5. Aleksandra Marońska klasa 8b
  6. Aleksandra Hargot  klasa 8b ( bramkarka )
  7. Aleksandra Wasylik klasa 8 b
  8. Natalia Jońska klasa 8 b
  9. Julia Moskal klasa 8c
  10. Kinga Jurkiewicz klasa 8c

Nasza Szkoła w MISTRZOSTWACH BRZEGU  zajęła ii MIEJSCE po zaciętej walce w rzutach karnych pokonała  zespoły PSP 6  i PSP 1 . Dziewczęta przegrały tylko z zespołem z PSP 5 .Nauczycielem  przowadzącym zespół z naszej szkoły była p. Marta Hawrylów.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy walecznosci i wyniku sportowego