Mikołajkowe wyścigi rzędów klas I-III w ramach Szkoły Promującej Zdrowie i innowacji pedagogicznej Aktywne Przerwy

Chociaż za oknami śniegu brak, ale czy tak ty tak świąteczny klimat wokół nas. W dniu 6 grudnia w Naszej szkole od rana panuje mikołajkowy klimat. Cała szkoła ma ubrane czapki Mikołaja, czy różne inne świąteczne akcesoria. W tym wyjątkowym dniu nasza klasa 8 a ,wraz z  wychowawczynią Panią Martą Hawrylów w ramach Szkoły Promującej Zdrowie i innowacji pedagogicznej Aktywne Przerwy  zorganizowała małe  sportowe zawody dla Naszego Świętego Mikołaja Uśmiech. Były to wyścigi rzędów dla klas 1-3 , a  wśród najciekawszych konkurencji wyróżnić można : bieg z workiem Św. Mikołaja, przechodzenie pod płotkiem- czyli przeciskanie się przez komin , skoki przez przeszkody, bieg z laska Mikołaja, zbieranie bombek . Wszyscy uczniowie świetnie  się bawili aktywnie pomagając św Mikołajowi , a w nagrodę  każdy otrzymał słodki upominek od Rady Rodziców, oraz pamiątkowy dyplom dla klasy  za udział w zawodach   .

Z okazji Mikołajek cała klasa 8a życzy  spełnienia marzeń i duuuuzo prezentów od pana z broda :)

autor - uczennica klasy 8a Laura