ZAWODY W JUDO I KOLEJNE MEDALE

Udany sportowy weekend uczniów PSP-3 Brzeg

26 oraz 27 października Nasi uczniowie  wystartowali w Turniejach Judo w Tułowicach, oraz w Strzelcach Opolskich. W sobotę w Międzynarodowym Turnieju Judo , którego organizatorem był Okręgowy Związek Judo , Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Tułowicach wystartowało 11 młodych judoków Naszej szkoły , zdobywając czołowe lokaty w swoich kategoriach wagowo- wiekowych.

Miejsca pierwsze : Alicja Jasień, Natalia Szypulska , Tobiasz Cyran.

Miejsca drugie:     Justyna Szypulska , Piotr Janiuk, Alicja Kolorz, Ignacy Kołodziejczyk.

Trzecie miejsca:     Krzysztof Koładyński, Liliana Kogut, Aleksander Mazur, Dominik  Szafrański

W niedzielę w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci w Strzelcach Opolskich Justyna Szypulska oraz Natalia Szypulska zdobyły złote medale . Opiekunem sportowców jest Janusz Pawlak .

autor Janusz Pawlak