WYCIECZKA DO TEATRU-WROCŁAW

Znalezione obrazy dla zapytania teatr komedii wrocław zemsta
              Dnia 28.10.2019r. wszystkie klasy 8 wybrały się do Teatru  Komedii we Wrocławiu na spektakl p.t.  " Zemsta ".
O godzinie 8.20 spotkaliśmy się w szkole i wszyscy razem poszliśmy na przystanek  PKP, skąd pociągiem wyruszyliśmy na wycieczke do Wrocławia . Podróż była szybka i przyjemna. Gdy dotarliśmy na miejsce, mieliśmy chwilę wolnego czasu w galerii.
Po upływie 30 minut spotkaliśmy się w miejscu zbiórki i poszliśmy do Teatru Komedii. Gdy weszliśmy na salę i zajeliśmy przydzielone nam miejsca, obejrzeliśmy prezentację dotyczącą Aleksandra Fredry. Później zaczęło się przedstawienie, które trwało około godziny i 30 minut. Nie byliśmy znudzeni, ponieważ niektóre kwestie były bardzo zabawne. Aktorzy doskonale odgrywali swoje role, a rekwizyty przykuwały naszą uwagę. Ze spektaklu wyszliśmy bardzo zadowoleni.
              Ta wycieczka dała nam możliwość zintegrowania się i lepszego poznania książki pt. "Zemsta". Dziękujemy za możliwość zorganizowania nam takiej wycieczki i serdecznie polecamy Teatr Komedii we Wrocławiu.

Autor : Natalia R. - uczennica klasy 8a