Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019r o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy Nowy 2019/2020 Rok Szkolny :-). Przed nami mnóstwo nowych przedmiotów, nowi nauczyciele i wiele nowych wyzwań Śmiech Nasza klasa będzie liczyła 23 osoby. Mamy 4 wyjątkowe Dziewczynki i 19 świetnych Chłopców. Naszą wychowawczynią jest Pani Izabella Wacławska. Mamy też swój gabinet. Nasza Pani uczy matematyki, więc nasza klasa to gabinet 208 – sala matematyczna. Razem na pewno poradzimy sobie ze wszystkimi wyzwaniami w tym Nowym Roku Szkolnym.

Klasa IV A