Kalendarium

Wtorek, 2015-04-21

Imieniny: Jarosława, Konrada

Statystyki

  • Odwiedziny: 157693
  • Do końca roku: 254 dni
  • Do wakacji: 66 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

                     dziennik

 

       Informujemy, że na prośbę Rady Rodziców termin festynu szkolnego "Piknik u Prusa" został przesunięty na sobotę 23 maja od godziny 15-ej.

Zachęcamy rodziców do czynnego włączenia się w przygotowanie tej imprezy, która corocznie przynosi dzieciom wiele radości. Potrzebujemy atrakcyjnych pomysłów i dofinansowania organizacji festynu. Prosimy o kontakt z dyrekcją, Radą Rodziców lub wychowawcami. Liczymy na Państwa wsparcie.

Artykuły

Tydzień Ekologiczny - Dzień Natury - kolor zielony

2015-04-20
Powiększ zdjęcie

W dniach 20-24.04 w naszej szkole przeprowadzana jest akcja ekologiczna. Biorą w niej udział uczniowie klas młodszych. Akcja ma na celu pogłębienie wiedzy i podejmowanie  konkretnych działań ekologicznych. Każdy dzień tygodnia przebiega pod innych hasłem. W poszczególnych dniach obowiązuje inny kolor ubioru, który obliguje zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Dziś I dzień akcji - Dzień Natury. Wszyscy przyszli dziś do szkoły ubrani na zielono. Wspólnie oglądaliśmy ciekawe filmy przyodnicze. Uczniowie w swoich klasach przygotowywali plakaty na temat "Przyroda - moja miłość", którymi ozdobiliśmy szkolny korytarz.

Czytaj więcej o: Tydzień Ekologiczny - Dzień Natury - kolor zielony

Apel wiosenno-wielkanocny

2015-04-07
Powiększ zdjęcie

Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną mieliśmy przyjemność obejrzeć program artystyczny przygotowany przez klasę IIIb z wychowawczynią panią Elżbietą Żygadło oraz katechetką panią Małgorzatą Sierpińską. Trzecioklasiści wprowadzili nas w świąteczny nastrój, przybliżyli nam piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami.

Po apelu wręczone zostały nagrody oraz dyplomy dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach, które odbyły się w ostatnim czasie.

Czytaj więcej o: Apel wiosenno-wielkanocny

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

2015-03-30

Informujemy, że można zapisywać dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat na zajęcia gimnastyki korekcyjnej, które prowadzone będą w Dziale Fizjoterapii Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej Sp. z o.o. przy ul. Bożka 13 w Jelczu - Laskowicach. Zajęcia finansowane są przez Samorząd Jelcza - Laskowic.

Terminarz: godz. rozpoczęcia 14.10

wtorek (8-10 lat)

środa (10-12 lat)

czwartek (12-14 lat)

piątek (14-16 lat)

Czytaj więcej o: GIMNASTYKA KOREKCYJNA

ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI

2015-03-30

Zakończyliśmy rekrutację do klasy pierwszej, przeprowadzoną dla dzieci zamieszkałych poza obwodem PSP nr 3. Informacje o jej wynikach zostały wywieszone obok sekretariatu. Do 2.04 należy rodzice / prawni opiekunowie powinni potwierdzić wolę zapisu dziecka do klasy pierwszej poprzez złożenie stosownego oświadczenia. Dokument do pobrania - TUTAJ.

Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI

Powitaliśmy wiosnę

2015-03-24
Powiększ zdjęcie

W piątek, 20 marca, pożegnaliśmy Panią Zimę i powitliśmy Panią Wiosnę. Nadejście nowej pory roku klasy uczciły w różny sposób: wiosennym spacerem, wykonaniem wiosennych kanapek, symblicznym spaleniem własnoręcznie wykonanej  z papieru Marzanny i śpiewem wesołych wiosennych piosenek

Czytaj więcej o: Powitaliśmy wiosnę