PSP 3 Mistrzami Brzegu w Nordic Walking w "Sztafecie Olimpijskiej"

Na stadionie miejskim w Brzegu odbyły się zawody w nordic walking . Odbyły się  one oczywiście w reżimie sanitarnym, co nie przeszkodziło naszym sportowcom odnieść duży sukces. A mianowicie  zostali mistrzami Brzegu w  nordic walking. .

Nordic walking – forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje  stosowanie siły do kijków z obu stron. Z tego powodu osoby go uprawiające angażują więcej partii mięśni.

Skład PSP  3:

Dziewczęta: