Lekcja wychowawcza na temat fonoholizmu.

W dniu 22.10.20 r. uczennice klasy 7 a Julia Bury, Antosia Protasewicz i Marysia Szpyto przygotowały i zaprezentowały  ciekawą lekcje wychowawczą na temat fonoholizmu, czyli uzależnienia od telefonu.

Dziewczynki zrobiły piękny plakat i  przygotowały do niego  prezentacje. Lekcje uatrakcyjniły testem do którego same wymyśliły pytania i który   pozwolił  każdemu z uczniów indywidualnie zastanowić się nad tym , ile czasu poświęca na korzystanie z telefonu i czy nie jest to już początek fonoholizmu.

Dodatkowo każdy uczeń z klasy mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z nadmiernym używaniem telefonów komórkowych w przeprowadzonej na lekcji pogadance.

Na koniec uczennice zorganizowały konkurs plastyczny, a najlepsze pracę z ciekawymi  hasłami dotyczącymi walki z fonoholizmem nagrodziły słodkimi lizakami.

Najciekawsze pracę można oglądać w sali 6 na gazetce klasowej.

wychowawca klasy - Marta Hawrylów